ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Alternatíva pre vôňu Diane von Furstenberg Diane?

13.10.2018 18:01:22 |
https://www.parfumylacno.sk | Počet zobrazení: 5921x

Alternatívna vôňa v podobe parfumu FM 356?
Parfum podporujúci ženskosť a zvodnosť. Silný vo svojej podstate a nežný zároveň.

Diane von Furstenberg Diane: Alternatíva alebo Originál? 

Diane von Furstenberg Diane: Alternatíva alebo Originál?
Ženy si už odjakživa uvedomovali silu príjemnej a príťažlivej vône. Cítili sa výnimočne a vďaka vôní sa tak k ním aj okolie správalo. Neviditeľná sila, ktorá prekonávala hranice. A parfumy sú výnimočné dodnes. Ženy sa nechávajú rozmaznávať krásnymi vôňami svojimi polovičkami alebo samy siahnu po výbere. Parfum nikdy žiadnu ženu ako darček nesklamal.
Stretli ste sa s možnosťou pošteklenia vašich zmyslov bez zbytočného utrácania peňazí? Alternatívne parfumy FM predstavujú kvalitu, rýchle dodanie a kvalitný servis a to všetko pri neuveriteľne nízkej cene.
Konkrétne tento parfum FM 356 nezamieňajte s Diane von Furstenberg Diane v tejto jeho alternatívnej podobe môžete zohnať už od 19 - 25 Eur. Navyše v overených eshopoch máte možnosť vrátenia tovaru do 14 dní za predpokladu splnenia všetkých obchodných podmienok.
Parfumy FM sú zárukou kvality. Všetky obsahujú až 20 % vonných esencií v každom flakóne. Edície PURE a INTENSE obsahujú navyše buď objem flakónu alebo percento esencií. V takejto koncentrácií nájdete len najkvalitnejšie parfumy za príliš vysoké ceny.
Cenovo kvalitné esenciami napustené parfumy nenájdete pod niekoľko desiatok eur.
Ako je to možné?
Jednoducho. Rovnako ako pri výbere trička viete, že nie každá značka je zárukou kvality, podobne ako výška ceny. Parfumy spadajú práve do kategórie, kde najmä značka predáva a niekedy to ide aj jednoduchšou cestou - nie vždy je podstatná značka, ktorá môže byť mnohokrát predražená.
Možno ste už zistili, že medzi najpredávanejšími dámskymi parfémami sú často aj také, ktoré sa vôbec nepýšia známou značkou. A aj vďaka tomu môžu byť potom oveľa lacnejšie a výhodnejšie.
 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,53
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.