ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Brigády v tvojom okolí - kde ich hľadať?

23.6.2022 11:06:40 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 835x

Hľadáš si brigádu vo svojom okolí, ale moc sa ti nedarí? Dáme ti pár tipov, ktoré môžeš skúsiť a nájsť si tú správnu brigádu pre seba. 

 

Leto je najvhodnejšie obdobie na hľadanie brigád. Viacero podnikov, predajní a prevádzok potrebuje výpomoc s turizmom a zvýšením počtom návštev. Brigád teraz iba pribúda a je z čoho vyberať. 
 
Hľadanie brigády v svojom okolí môže byť náročné - nie však úplne nemožné. Je potrebné vyskúšať akúkoľvek možnosť a hľadať kde sa dá. 
 
Čitaj pozorne 
Môžeš preskúmať miestne noviny alebo iné médiá. Ak ich tvoja dedina alebo mesto nemá, vyskúšaj si prezrieť sociálne siete, kde by mohli mať vytvorený profil. Práve sem môžu zamestnávatelia alebo obyvatelia zadať ponuku brigád alebo jednorázového zárobku. 
 
Obhliadni sa okolo seba
Okolo teba môže byť mnoho príležitostí, ale je treba sa dobre a dôkladne obzerať. Porozprávaj sa so svojou rodinou alebo priateľmi a opýtaj sa ich na nejaké voľné miesta alebo brigádu na leto. Možno u nich v práci alebo okolí niekoho hľadajú alebo potrebujú pomôcť napríklad s upratovaním, obsluhou či kosením záhrady.
 
Lokálne obchody a podniky
Najklasickejšou cestou hľadania brigády je priamo navštíviť obchod, firmu alebo prevádzku. U vás na dedine určite majú potraviny, drogériu, kaderníctvo a podobne. Pokojne sa zamestnancov alebo priamo zamestnávateľa môžeš opýtať, či by pre teba nemali prácu. Ak si z mesta, alebo máš mesto po ruke, môžeš to skúsiť tam a prípadne navštíviť aj obchodné domy, kde je viacero predajní pokope. 
 
Prehľadaj internet
Na internete nájdeš množstvo ponúk, prácu v každom jednom odbore alebo priamo prácu na doma. Musíš byť však opatrný a obozretný, niektoré z nich môžu byť aj podvody. Aby si bol v bezpečí a našiel si dobrú brigádu, navštív radšej inzertné portály. Tam sa nachádza celá rada inzerátov a ponúk na prácu. 
 
Nezabudni si predpripraviť svoj životopis. Najjednoduchším spôsobom je vytvoriť ho online. Je zadarmo a hotový ho máš skoro ihneď. 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,64
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.