ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Chceš efektívne dosahovať svoje ciele? Riaď sa našimi radami...

3.9.2019 09:58:38 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 1642x

Už si skúsil hľadať tajomstvo úspechu? Je ich viac

 

Dnes sa pravdepodobne všade dočítate, aké je to slávne tajomstvo úspechu. My vieme, že ich je viac a nezodpovedá to iba im samotným. Okrem bodov, ktorých je dobré sa držať, býva ako veľké plus braná šikovnosť a vôľa učiť sa nové veci. 
 
Prijímaj kritiku
Je to jedna z najdôležitejších vecí, aké sa musíš naučiť. Kritika nás nemá urážať, práve naopak, toto je to najcennejšie, čo môžete dostať. Posunie ťa to vpred a pomôže ti to hľadať lepšie riešenia. 
 
Rob veci, ktoré máš 
Ide o jednoduchú a predsa veľmi účinnú radu. Pokiaľ vieš, že by si nejakú vec urobiť mal, urob ju. Napríklad: Keď vieš, že máš držať diétu, drž ju. Býva to väčšinou chyba, ktorej podliehame kvôli našej lenivosti alebo slabej výdrži. To treba trénovať a ostať silný.
 
Staň sa vizionárom
Nauč sa premýšľať dopredu, čisto a priamo. Vtedy budeš mať najvyššiu možnosť veci objektívne preskúmať. Najprv si by si však mal pracovať hlavne sám so sebou. Opýtaj sa sám seba: Čo naozaj chcem? Následne si môžeš svoj cieľ predeliť na menšie úlohy a deň po dni ich plniť. Žiadny sen nie je nemožné uskutočniť. 
 
Raduj sa z maličkostí
Ďakovať ľuďom, ktorí v teba celý čas verili a podporovali ťa a ako plus sa radovať z maličkostí. Tieto dve veci nikdy nie sú na škodu. Naučíš sa tak veľakrát pracovať aj s ničím. Rodina a blízky sú veľmi podstatní a preto je dôležité im to oplácať. 
 
Posúvaj svoje hranice
Rád sa zdržiavaš vo vlastnom komforte? To pre úspešný život nie je nikdy produktívne. Mal by si začať pracovať so svojím nasadením do práce. Posúvanie hraníc pôsobí ako benzín do ohňa, môže ťa to začať znova motivovať vytvárať nové projekty a stanoviť si nové ciele. No nič nie je dobré preháňať, a tak by si si mal nastaviť svoje vlastné tempo.
 
Dávaj pozor na svoje zdravie 
Úspech a zdravie sú prepojené, aj keď sa to nezdá, je potrebné dodržiavať zdravý životný štýl. Takže nezabúdaj strážiť svoju stravu. Stav na zdravé potraviny a dodržiavanie pitného režimu. Inou dôležitou časťou je napríklad cvičenie alebo meditovanie.
 
Veríme, že každý dokáže byť úspešný s vecami, ktoré si stanový. no dôležité je dodržiavať niekoľko bodov, ktoré ti pomôžu sa na svoj cieľ lepšie sústrediť. Prajeme veľa šťastia.  

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 1,71
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.