ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Čo je Višnevského balzam?

29.3.2021 17:38:28 |
www.herbatica.sk | Počet zobrazení: 2929x

Máte problémy s kožnými problémami? Trápia vás rany alebo popáleniny? Višnevského balzam by mohol byt' pre vás riešením.

Viete, čo je Višnevského balzam a aké je jeho využitie? 

Za vynálezcu Višnevského balzamu sa považuje ruský profesor A.V. Višnevskij. Tento liek vznikol počas vojny, keď ľudia nevyhnutne potrebovali antibiotika. Višnevskij použil masť, na to, aby zakryl otvorene rany. Tento liek od tejto doby získal lekárske uznanie. 
 
Keby by ste mali Višnevského balzam použiť?
 
Tento balzam sa používa v medicíne ako aj v kozmetických výrobkoch. Komponenty, ktoré masť obsahuje sú prospešné pre zdravie, pretože pomáha:
 


hojiť popáleniny, rany a omrzliny.


dezinfikovať pokožku a zabraňovať množeniu baktérií na koži


proti vysychaniu pokožky


zmierňovať opuchy a preležaniny


regenerovať tkaniva


 
 
Okrem iného ho môžete použiť aj ako dezinfekciu po odstránení kliešťa, k liečbe rôznych červených fľakov, na koži, ale, aj pri zápale kŕčových žíl.
 
 
Veľkou výhodou balzamu je, že sa môže aplikovať aj deťom. 
 
Spôsob použitia
Krém by sa mal natierať 5-6 krát denne na postihnuté miesto. Po nanesení krému je dobré miesto obviazať obväzom. Balzam môžete naniesť aj na gázu a potom priložiť na poranené miesto. Gázu tak treba pravidelne vymieňať až po dobu kým sa pacientovi neuľaví. 
 
 
Ak máte precitlivenú pokožku na niektorú z obsahujúcich zložiek, krém sa používať neodporúča. Preto si dôkladne prečítajte zloženie.
 
Vedľajšie účinky
Višnevského balzam si získal obľubu najmä, preto, že je pre zdravie pokožky účinný. Preto neboli doteraz zaznamenané takmer žiadne vedľajšie účinky. 
 
 
Produkt je vyrobený tradičnou receptúrou, takže má charakteristický pach a farbu. Aj, keď vzhľad a vôňa balzamu nemusia byt' pôvabné a voňavé, je to jeden z najvýznamnejších liečiv, ktorý slávi svoj úspech v súčasnej medicíne aj napriek tomu, že bol objavený behom minulého storočia. 

 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,53
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.