ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Kde si nájdeš brigádu na leto zaručene?

25.5.2022 14:07:08 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 862x

Brigáda je skvelá príležitosť, ako si nájsť priateľov, získať nové vedomosti, skúsenosti a najmä si zarobiť výplatu. 
Práve leto je najvhodnejšie obdobie na hľadanie brigády, študenti a žiaci totiž majú prázdniny a nejakú čiastku svojho voľného času môžu investovať do brigády. Brigády však nie sú iba pre študentov, sú vhodné aj pre rodičov na materskej, seniorov, nezamestnaných alebo jednoducho pre tých, čo túžia po druhom príjme. 
 

 

Inzertné stránky sú najspoľahlivejším prostredníkom medzi brigádou a záujemcami o brigádu. Môžete sa tu jednoducho zaregistrovať, prihlásiť a ozvať sa svojmu potenciálnemu zamestnávateľovi. 
 
Ako brigádu hľadať? 
Na inzertnom portály budeš mať širokú škálu ponúk a preto je dôležité sa rozhodnúť, ktorá pre teba bude tá najvhodnejšia. Ešte si sa nerozhodol, ktorý odbor by ti išiel najlepšie? Môžeš využiť simulátor pracovného pohovoru a vyskúšať odpovedať na niekoľko základných otázok. Nájdeš pohovor na miesto čašníka, asistenta predaja, opatrovateľku atď. 
Zoraď si výber brigád podľa profesie. Rozdelia sa do samostatných kategórií, ako administratívne práce, pomocné práce, gastronómia, predaj atď. Uľahčí ti to hľadanie.
 
Ďalšou z možností je hľadať prácu pomocou filtra krajov a okresov. Takto si nájdeš iba brigády, ktoré budú v okolí zadanej lokality. Nájdeš si prácu v svojom meste alebo dedine. Veľkými výhodami je, že že nebudeš musieť míňať peniaze za cestu alebo dlho cestovať. 
 
Čo by si mal vedieť predtým, ako sa zahlásiš na brigádu? 
Aj brigádovanie má isté obmedzenia. Také najzákladnejšie je, že oficiálnu brigádnickú zmluvu môže uzatvárať iba osoba staršia 16 rokov. Je to totiž vek, kedy väčšina žiakov má za sebou 10-ročnú povinnú školskú dochádzku. Mladšie ročníky si budú musieť počkať, alebo počkať na príležitosť, kedy sa môžu zapojiť. Napríklad na občasných podujatiach, športových a kultúrnych akciách.. Samozrejme, iba so zvolením rodiča.
 
Nezabudni si hlavne prečítať požiadavky na prijatie brigádnika. Tieto požiadavky spisuje sám zamestnávateľ.Posúď či spĺňaš skoro všetky nároky, ktoré sú v texte popísané. 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 4,03
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.