ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Nájdite brigádnikov ešte dnes

23.2.2022 11:36:25 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 4282x

Zamestnávateľ, ktorého tlačí čas a povinnosti dobre vie, aké náročné vie byť hľadanie brigádnikov. Môže ich byť aj tisíc, ale vám sa nijaký neozval? Máme pre vás užitočné rady, ktoré by ste určite mali vyskúšať!
 

 

Hľadať brigádu vie byť náročné, ale rovnako tak vie byť aj hľadanie správnych brigádnikov. Pridať inzerát dnes už nie je všetko. Ponúk je mnoho a brigádnici majú z čoho vyberať - preto musíte zapracovať na zviditeľnení!
Podstatné je to, kde svoj inzerát uverejníte. Síce viacero zamestnávateľov siahne po sociálnych sieťach, nie je to najvydarenejšia voľba. Vyskúšajte inzertné portály, ktoré sú presne stavané pre vás a brigádnikov. Pravidelne sa tu mladí brigádnici schádzajú a hľadajú nové inzeráty, ktoré by ich zaujali. Môže to byť i ten váš!
 
Pridanie svojho inzerátu do ponúk na inzertnom portáli má svoje pozitíva : jedným z nich sú aj služby, ktoré si k inzerátu viete dokúpiť. Vytopujte svoj inzerát
Najobľúbenejšou službou je TOP brigáda. Táto služba vám pomôže dostať svoj inzerát do vyšších pozícii v liste nových ponúk. Ako dobre viete, každý deň sa pridávajú nové brigády, tie potom staršie inzeráty posúvajú dozadu. 
Top brigáda vám môže pomôcť nazbierať viac reakcií a pozretí, pretože sa k vášmu inzerátu brigádnici rýchlejšie dostanú. Ukážte brigádnikom, kto ste 
Ako nový zamestnávateľ budete pre väčšinu brigádnikov úplne neznámy. Ak ste však väčšia firma a budete pomoc brigádnikov potrebovať častejšie, je dobré, aby vedeli, kto ste. Služba TOP zamestnávateľ vaše logo s názvom premietne do domovskej obrazovky stránky. Brigádnik vás  tak pri návšteve webu ihneď spozoruje. 
 
Nečakajte a činte sa!
Ak viete, že brigádnikov budete potrebovať väčšie množstvo a každú sezónu, robíte nábor a ste veľká agentúra - môžete si aktivovať Databázu brigádnikov. Ide o službu, ktorá do vášho zamestnávateľského profilu na stránke pridá aj databázu brigádnikov. Vy si ich potom jednoducho prefiltrujete podľa vlastných preferencií, vyberte si a oslovte ich. 
 
Inzerát si môžete pridať ešte dnes ! 
 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,65
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.