ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark

Neobyčajné zamestnania. To si ešte nevidel!

2.9.2019 10:27:56 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 1442x

Chcel by si nabrať novú odvážnejšiu skúsenosť? Tieto práce ti to umožnia.

 

Každý si po nejakom čase povie, že ho jeho práca už nebaví. Ak si aj ty jeden z tých, ktorého už práca prestala napĺňať a hľadáš možnosť, ako sa čo najživšie a najoriginálnejšie realizovať, ponúkame ti nami vybraných 10 originálnych zamestnaní. Zaručene ťa prekvapia alebo aspoň pobavia.
 
1)Profesionálne sledovanie seriálov
Všetci si radi odpočinieme pri sledovaní seriálov, no čo ak by si to robil profesionálne? Áno, dá sa to. Môžeš sa takto zamestnať a jediná tvoja starosť bude sledovanie neodvysielaných častí seriálov, hodnotiť ich, spraviť im popis a zaradiť do kategórie.
 
2)Ochutnávanie čokolády
Rád jedávaš čokoládu? Je to jedna z tvojich najsilnejších vášní? Tak potom by a ti toto zamestnanie mohlo zapáčiť. Vždy musí byť niekto, kto bude nové príchute skúšať a hodnotiť. Budeš to ty?
 
3)Kontrolovanie čipsov
Rovnako ako kontrola kvality čokolády, môžeš hodnotiť aj čipsy. Skúmať budeš ich tvar, správne zapečenie a samozrejme, či majú všetky kvality, ktoré majú mať.
 
4)Spanie
Áno, dá sa zarobiť aj tým, že budeš iba spať. Tieto projekty realizujú nájme univerzity so snahou objaviť nové poznatky ohľadom spánkových porúch a celkovo spania.
 
5)Priateľ na vypožičanie
U nás sa zatiaľ takto zamestnať nemôžeš, táto pracovná pozícia je však dostupná v Japonsku.  Povolené je iba objímanie a túlenie, nijaké bozky.
 
6)Kontrola kvality psieho krmiva
Aj toto môžu ľudia robiť. Ak si chceš byť naozaj istý, či má tvoj psík riadnu, kvalitnú stravu, tak v tom prípade by mala byť testovaná ľuďmi.
 
7)Hadí jed
Hady nie sú všetkým sympatické, ale ak si práce ten typ, ktorý ich celkom môže a dokonca ich má rád, bola by škoda nevyužiť tvoje vlohy. Odporúča sa aj dávna trpezlivosti a presnosti. Je to práca, ktorá sa nezaobíde bez rizika. Veľa šťastia.
 
8)Státie v rade
Chcel by si si prenajať svojho vlastného čakača v rade na poštu? Mnohým ľuďom to znepríjemňuje život, ukracuje ich to o čas a prečo im nepomôcť? Popritom si aj zarobíš.
 
9)Čiastočný modeling
Chcel by si robiť v modelingu, no tvoje proporcie sú odlišné, ako ich očakávania? Nezúfaj. Ak máš pekné ruky alebo nohy, môžeš predviesť tie. To znamená, že ukážeš iba malú časť svojho tela a dostaneš zaplatené, ako model.
 
10)Testovanie deodorantov
Znie to neškodne, že? No, ani tak nie je. Tvojou náplňou práce by bolo privoniavať k podpazušiu všetkých, čo na seba deodorant nastriekali. Následne spíšeš posudok. Stojí to za tie peniaze?
 
Dúfame, že ak sme ťa do jednej z prác nenamotivovali, tak sme ťa aspoň zarobili. Ide skutočne o reálne zamestnanie v celom svete. Vykonávajú ich reálni ľudia a rovnako tak ich môžeš aj ty. Držíme palce, nech si sa rozhodol akokoľvek.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,93
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.