ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Piešťany, bahno a relax

12.8.2014 11:09:59 | Redakcia portálu
http://www.relaxgalaxy.sk/ | Počet zobrazení: 3769x

Každý, kto pozná Piešťany, nám isto dá za pravdu, že je to veľmi charizmatické mesto. Nachádza sa iba osemdesiat kilometrov od hlavného mesta a je to naozaj miesto kde si nájdete čas na relax a pohodu podľa Vašich preferencií.

 

Mesto je vybudované veľmi moderne a má výbornú infraštruktúru. Čo však považujeme za skutočný piešťanský poklad, sú kúpele Piešťany, situované na kúpeľnom ostrove. Kúpeľný ostrov je oázou pokoja a relaxu. Pre všetkých vystresovaných manažérov, uponáhľaných rodičov, či dámy ,ktoré majú chuť na skrášľovací víkend je tento ostrov skutočným ostrovom, kde sa budú aspoň na pár dní cítiť odtrhnutí od ruchu veľkých miest a budú si môcť naplno užiť dovolenku v Piešťanoch
 
Piešťanský kúpeľný ostrov je počas letných mesiacov neskutočne zelený a láka k nekonečným prechádzkam, či k pokojnému leňošeniu s knižkou v parku. Ale pozor, liečba v Piešťanoch nie je iba leňošenie, či ležanie. Liečenie je nepretržitá činnosť, kedy si musíte podľa pokynov lekára absolvovať všetky procedúry, ktoré sú potrebné pre Vaše telo, prípadne pre Vaše ochorenie. Je veľmi dôležité, poradiť sa s kúpeľným lekárom – balneológom, ktorý je špecialistom vo svojom odbore a navrhne Vám ideálnu zmes procedúr.
 
Veľa krát sa v súvislosti s piešťanskými kúpeľmi spomína iba bahno. Je pravdou, že bahenné procedúry patria k najznámejším, ale nie sú jedinými, ktoré sú potrebné na zlepšenie zdravotného stavu. Pre pacientov, ktorí prichádzajú do Piešťan najmä s poruchami pohybového aparátu a s chronickými bolesťami sú veľmi dôležité aj masáže, návštevy zrkadliska, hydroterapia či plynové injekcie. Všetky tieto špeciálne procedúry majú svoj účel a zmysel.
 
To, že sú Piešťany jedinečné potvrdzuje aj každoročne sa zvyšujúci počet návštevníkov a to najmä cudzincov. Dobré meno sa šíri rýchlo a preto kúpele neustále investujú do svojho rozvoja a rekonštrukcie, aby mohli prinášať čo najkvalitnejšie služby a uspokojovať tak čoraz náročnejšiu klientelu.
 
Ak navštívite Piešťanské kúpele v lete, určite si nenechajte ujsť kultúrne leto. Počas leta to žije najmä na kúpeľnej  kolonáde, kde sa konajú koncerty, vystúpenia a rôzne akcie. Tu sa naozaj nemusíte báť, že sa budete počas Vášho kúpeľného pobytu v Piešťanoch nudiť. Či už budete mať chuť na pohár ľahkého vínka, ak Vám doktor dovolí, alebo na kávu s dezertom, ak samozrejme nie ste na odtučňovacom liečení, tak sme si istí, že Piešťany Vám splnia všetky Vaše očakávania. Takže neváhajte a navštívte toto mestečko snov a užite si pohodu. 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,66
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.