ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Premeňte svoj koníček na zárobok!

27.4.2022 13:16:02 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 682x

Koníček nemusí byť iba voľnočasová zábavka, naopak, môže sa časom a tvrdou prácou rozvinúť v svedomitú prácu na plný úväzok. Než sa však k tomu dostanete, prečítajte si pár rád pre začiatočníkov. 
 

 

Začnite predávať svoje výrobky
Svoje výrobky môžete jednoducho predávať online. Stačí sa zaregistrovať na stránku, na ktorej sa dokážete odprezentovať a následne pozdieľať svoj profil. Nenechajte sa priskoro odradiť. Začať zarábať zo svojho talentu chce čas. Originálne diela, ako šperky, dekorácie do bytu, rastlinné teráriá alebo maľby, to všetko môžete zdieľať ešte dnes. 
 
Môžete skúsiť učiť
Ak výsledok vášho hobby nie je materiálny výrobok, môžete skúsiť pridať inzerát na vaše služby. Výučba spevu, hry na hudobný nástroj alebo jazyky môže byť cesta, ako si zarobiť svojim koníčkom. 
 
Hľadaj brigádu podobného zameriania ako je tvoje hobby
Spojiť prácu s koníčkom je úžasná cesta ako nabrať viac skúseností, vylepšovať svoj talent a pritom nemať nijaké starosti. V momente, kedy budete zamestnaný svojím hobby odpadá pocit nepohody a nudy z každodennej práce. 
 
Založ si vlastný web 
Ak chceš pôsobiť dôveryhodnejšie a profesionálne, môžeš si pre svoj koníček vytvoriť svoj vlastný web. Nemusí byť zrovna iba na predaj, ale môžeš do neho ukladať fotografie svojich prác, dokumentáciou procesu výroby aj vlastný blog.
 
Môžete písať svoj blog
Blog na webovej stránke môže prilákať záujemcov o vaše produkty. Píšte o tom ako ste so svojim koníčkom začali, kde beriete inšpiráciu alebo jednoducho o zaujímavostiach z odboru. 
 
Všetko riadne dokumentujte 
Každý výsledok vašej práce si zdokumentujte, na webe sa to bude skvele vynímať. Môžete fotiť postup, proces svojej výroby a pridať krátky popis. Ľudia sa tak môžu viac dozvedieť o vašej technike a nechať sa inšpirovať. Profesionálne nafotené obrázky vašich výrobkov vyzdvihnú úroveň vašej stránky. 
 

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 2,49
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.