ELEARNING.SK | PR SPRÁVY | GSGROUP | NAJDES.SK | BRIGÁDY, PRÁCA | GLOBALOFFICE.SK | REGISTRAČNÉ VIRTUÁlNE SÍDLO FIRMY | MINCE | CMS | ESHOP | TESTIVA
Prihlásenie:
>Staňte sa redaktorom eQuark.sk

eQuark.sk

Anketa

Ak by ste o tom mohli rozhodnúť práve vy, zaradili by ste Pluto opäť medzi planéty?

Quark
picture

Zarábaj svojím koníčkom

25.9.2019 10:04:24 | Redakcia portálu
https://www.brigada.sk/ | Počet zobrazení: 1352x

Ak si naozaj tak dobrý, ako ti všetci hovoria, určite sa do toho pusti. Nepremrhaj svoj talent a pusti sa do práce! Poradíme ti, ako je najlepšie začať.

 

Je tvoj koníček pre teba tak vzácni? Skús so svojím hobby zarábať a dostať sa do povedomia ľudí. Rozbiehať si vlastný biznis nie je najľahšia vec, vieme, že na to treba pevné nervy. Odhodlávaš sa? Tak ti radi povieme s čím je rozumné začať.
 
Nechaj si svoj koníček vo voľnom čase, no vprac ho do svojho bežného dňa, akoby to bola tvoja druhá práca. Objavíš, čo ťa na tejto práci tak fascinuje a čo odrádza. Nestrácaj sa v zápale po samostatnom živobytí. Pre istotu si svoju momentálnu prácu ponechaj a aspoň si našetri dostatočné množstvo peňazí na ľahší rozbeh.
 
Prezri si svoju konkurenciu. Môže ťa to síce k mnohému inšpirovať, no taktiež aj naučiť. Prehľadaj hlavne podobné práce, ako je tá, čo chceš vykonávať aj ty. Možno si všimneš medzeru, ktorú je nutné vyplniť.
 
Ľudia okolo teba sú ta najdôležitejšia vec! Ide o kontakty aj ľudí, ktorí ťa budú podporovať. Okrem toho sú kontakty dôležité aj pre zdieľanie komplikácií a ich riešenia, prípadne sa môžeš naučiť niečo úplne nové, zistiť riziká a tým sa vyhnúť nepríjemnostiam.
 
Kapitál je taktiež jedna z dôležitých vecí, ak začínaš novú prácu, ešte k tomu ak ide o koníček. Vieš koľko budeš potrebovať na prvé mesiace? Rozbeh nie je rýchly a preto nečakaj, že úspech príde ihneď.
 
Nekopíruj. Je to lacné a nikto to nemá rád. Veríme, že máš veľa kreativity a rád vymýšľaš originálne veci. Nenechaj sa udupať tým, čo robí veľa ľudí. Nechaj priestor svojím myšlienkam a predstavám a uvidíš, že sa to bude ceniť viac.
 
Snaž sa získavať spätné väzby. Svoje produkty budeš predávať ľuďom a hlavne tí by mali byť spokojní. Preto si nezapchávaj uši, aj keď pôjde o zlú kritiku, ich názor si vypočuj a pokús sa nad tým popremýšľať.
 
V dnešnom svete sociálnych sietí je o dosť ľahšie odprezentovať sa. Nenechaj sa zamlčať a vymýšľaj jedinečné možnosti propagácie svojho produktu. Neboj sa prezentovať a povedať o sebe. Ľudí to môže zaujať a ani nevieš ako a budeš zase o niečo ďalej.
 
Nenechávaj sa odplašiť či už konkurenciou, či zlým ohlasom. Zo začiatku je to vždy nepríjemné, ale neboj, postupne sa do toho dostaneš. Všetko má svoj čas.

Zdieľaj článok
 
Hodnotenie: 3,29
Príspevok na titulke

Vyberte článok na titulku kliknutím na linku

 

www.brigada.sk - brigády, brigáda, práca, zamestnanie www.najdes.sk - katalóg, portál, vyhľadávač www.equark.sk - veda, výskum, technika www.uvery.sk - úvery, pôžičky, hypotéky www.elearning.sk - elearning, LMS, vzdelávanie, kurzy, elektronické vzdelávanie www.globaloffice.sk - registračné sídlo, virtuálna adresa a kancelária www.globalhosting.sk - domény, doména, webhosting, hosting www.globalweb.sk - CMS, WCMS, redakčný systém, publikačný systém www.globalshop.sk - internetový obchod, eshop, e-commerce Global Services Slovakia s.r.o. - www.gsgroup.sk, informačné systémy, portálové riešenia, intranety, web dizajn

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.